קוואנט-דרום היא חברת תוכנה בתחום הקוואנט וההשראה הקוואנטית, המתמחה בספק פתרונות ייצור לתוכניות אופטימיזציה מורכבות, בעיקר לתעשיות המטענים האוויריים והימיים. הם השלימו הוכחת-עד (POC) עם Amerijet, אחת מחברות המשלוחים הגדולות בארצות הברית הפועלת מנמל התעופה הבינלאומי מיאמי, המספקת שירות ל-48 יעדים בקריביים, מקסיקו, אמריקה המרכזית והדרום ואירופה.

אופטימיזציה של הטעינה והמטענים האוויריים היא משימה מורכבת מאוד מאחר והיא צריכה לקחת בחשבון מספר רב של אילוצים כמו גודל החבילות, משקלן, מרכז-כבידה, עדיפויות ועוד, תוך בצע אופטימיזציה של גורמים אחרים כמו הכנסה לטיסה, רמות שירות, משאבים, יעילות ועוד. ב-POC, קוואנט-דרום השתמשה במידע מ-451 טיסות והשתמשה בפתרון המתקדם שלה לאופטימיזציה של מטענים אוויריים על מנת להציג כיצד התוכנה שלה יכולה להגדיל את משקל המטען בעד 30% ואת הנפח בעד 76% מעל כלי התכנון לטעינה שנעשה שימוש בהם עד כה בחברה.

קוואנט-דרום תמשיך לשתף פעולה עם Amerijet כדי לבחון את הפתרון ולוודא שאין בעיות באינטגרציה לפלטפורמת התוכנה המשולבת של Amerijet לתכנון ובקרת שרשרת האספקת מטענים אוויריים שלה, SmartKargo. כאשר הפתרון יהיה בהפקה מלאה, יהיה ניתן לצפות ש-Amerijet יצליחו להגיע להכנסה מוגברת ולהפחתת פליטות בפעולותיהם. קוואנט-דרום תמשיך גם לעבוד על זיהוי אזורים נוספים שבהם התוכנה שלה לאופטימיזציה יכולה להציע יתרונות לתעשייה, בין אם ביישומים נוספים בתחום המטענים האוויריים, בשייט ימי, או בתעשיות אחרות בהן אופטימיזציה היא חשובה, כמו בתחום הפיננסי.

לקריאת ההצהרה לתקשורת מצד Quantum-South הנוגעת לפרויקט זה עם Amerijet, ניתן למצוא באתר האינטרנט שלהם כאן.

Never miss breaking news – sign up now to be notified!

Leave a Reply

Trending

%d bloggers like this: