בדצמבר שעבר דיווחנו על רשת קוונטית חדשה שהוקמה באזור צ’טנוגה, טנסי על ידי EPB, חברת החשמל והתקשורת המקומית, תוך שימוש בציוד מסופק על ידי ספק הרשת הקוונטית Qubitekk. הם הודיעו כעת שהם מקבלים אפליקציות מלקוחות להתחבר לרשת ולהתחיל לבדוק את אפליקציות הרשת הקוונטית שלהם. הרשת פעילה לחלוטין כעת ומשתפת מצבי קוונט ממש ממזרח הסתיו שעבר.

הרשת כוללת 216 סיבים אופקיים מיועדים עם קיבולת ל-10 נקודות מחברות קוונטיות ברחבי צ’טנוגה, יחד עם רשת אופטית חשמלית באורך 9,000 מייל שנמתחת לקהילה למטרת הגדלה נוספת. עיצוב הרשת הוא נתבל וגמיש כדי להתאים לצורך של מגוון לקוחות. הלקוחות מוזמנים להשתמש בציודם האישי ברשת (כמו מקורות פוטון וגלאי) כדי לבדוק ולאפיין את מוצריהם ולוודא שהם תואמים לשאר הרשת. EPB תעבוד עם לקוחות ותסייע להם על ידי עזרה בהגדרת הרשת שלהם, בבחירת אפשרויות לשונות שונות ובהצעת חבילות מנוי שונות. EPB גם מנהלת את אחת מרשתות האינטרנט הקלאסיות המהירות ביותר בארצות הברית, המספקת מהירויות של עד 25 Gbps.

למידע נוסף על פיתוח זה ברשת הקוונטית של EPB המופעלת על ידי Qubitekk ניתן למצוא בדף האינטרנט המיועד לרשת כאן, וגם בהצהרת העיתון המודיעה כי הם מוכנים להתחיל לקבל אפליקציות הנמסרה באתר EPB כאן.

Never miss breaking news – sign up now to be notified!

Leave a Reply

Trending

%d bloggers like this: