דואליטי היא מוסרט עבור חברות קוונטיות מתחילות, המופעלת על ידי המרכז ליזמות וחדשנות פולסקי באוניברסיטת שיקגו והבירושל הקוונטי של שיקגו (CQE), יחד עם השותפים המייסדים, אוניברסיטת אילינוי באורבנה-שמפיין, מעבדת ארגון הלמ”ס, ו-P33. הוקמה באפריל 2021 כדי לתמוך בחברות קוונטיות מתחילות חדשות עם מנטורינג, מתקנים ו-50,000 דולר מזומן. להם תוכנית של 12 חודשים המתרחשת מיולי עד יוני של כל שנה וכבר הושגו כמה הצלחות, כולל Super.tech, חברת תוכנה קוונטית שהייתה חברה בקוהורטה 1, שנרכשה על ידי Infleqtion (בעבר נקראה ColdQuanta) במאי 2022.

השתתפות בקבוצת קוהורטה היא תחרותית, ובקשות יוגשות באביב ונבחרות בתהליך סקירה. ארבע החברות שנבחרו לקוהורטה 3 מוצגות למטה. קבוצה זו מייצגת מיסטורה של חברות הנוגעות לחומרה, תוכנה ורכיבים, וגם חברות המעורבות גם בחישוב קוונטי וגם ברשת קוונטית.

  • Icarus Quantum (בולדר, קולורדו) מפתחת פתרונות קניין לרשת קוונטית מאובטחת. טכנולוגייתה המפריעה יכולה ליצור אור קוונטי באופן מהימן ויעיל, להבדיל ממחוללי אור אחרים בשוק שפועלים רק חלק זמן קטן ומגבילים את טווח הרשתות הקוונטיות.
  • Ingenii (ניו יורק, ניו יורק) נמצאת במשימה לזרום את האימוץ של חישוב קוונטי במקרים של שימוש במדע החיים והסביבה המשפיעים. היא עושה זאת על ידי שילוב של תוכן אלגוריתם קוונטי עם צרכנים בפורמט מוכן לשימוש עם ביקורת והפחתת שגיאות, המועשר באוטומציה ובינה מלאכותית.
  • Ki3 Photonics (מונטריאול, קנדה) מפתחת חומרה פוטונית ליצירת ועיבוד של אותות קוונטיים רחב-טווח. ההצעה שלה פותרת את בעיה הניתוח, צריכת האנרגיה ויעילות ההפצה של אותות פוטוניות קוונטיות על רשתות אופטיות של סיבים.
  • reOrbital (הרמוזה ביץ’, קליפורניה) משתמשת בחדשנות לוגיסטית כדי להיות החברה הראשונה שיוצרת מוצרים במיקרוגרוויטי בתצורה גדולה. על ידי שחרור הייצור במיקרוגרוויטי, reOrbital מאפשרת שיפורים באופטיקה, חומרים ננו וחצי מבוכים, ומסירה את המהירות לצמיחה של החישוב הקוונטי.

אנו מאחלים לצוותים אלו הצלחה מרבית בחוויתם בתוכנית Duality ומצפים לשמוע עוד חדשות על פיתוחים בחברות אלו בעתיד.

Never miss breaking news – sign up now to be notified!

Leave a Reply

Trending

%d bloggers like this: