Infleqtion הכריזה על מינויו של ברנס הודזיטץ לתפקיד מנהל שותפויות ושל גנרל פול E. פאנק כיועץ. תפקידו של מר הודזיטץ יהיה לשמש כגשר תקשורתי בין Infleqtion ובין שותפיה הנוכחיים והעתידיים, לחיזוק השיתוף, לבניית התאחדויות אסטרטגיות ולקידום צמיחה עסקית. בעבר עובד בתפקיד “יזם במגורם” במעבדה ליישומי צה”ל, עובד ליצירת קשרים עם חדשנים מחוץ למגמות הממשלה הרגילות לתמיכה בפריאוריטים במודרניזציה של צה”ל. לפני כן, כיהן כשגר אמבסדור לטכנולוגיות חדשנות ב-Capital Factory באוסטין, טקסס. הגנרל פאנק יסייע לחברה בהובלת מאמציה בטקסס ובקידום השותפויות האסטרטגיות שלה באזור. הגנרל פאנק שימש בצבא ארצוא”ה למשך 38 שנה, ותפקידו האחרון היה כקצין מפקד בצה”ל להדרכה ולהשכלת צוותי צה”ל. לפני כן, כיהן בתפקידים מגוונים בפניה”ק ובפניה”ק פנזריים ובתפקידים אחרים. ההודעה הרשמית של Infleqtion בנושא מינויו של מר הודזיטץ זמינה כאן, והודעה נוספת על הצטרפותו של הגנרל פאנק לחברה כיועץ זמינה כאן.

Atom Computing המינה את גרג מולנר לתפקיד סגן הנשיא לגורמי הממשלה הציבוריים והוסיפה את קן בריית’ווייט לעצת המנהלים של החברה. תפקידו של מר מולנר יהיה להוביל את הפעילות עם ממשלת ארצוא”ה. לו יש 15 שנות ניסיון בפיתוח עסקי ומכירות לממשלה בחברות כולל Rebellion Defense, Amazon Web Services ו-EMC. לפני כן, עבר 10 שנים בחיל הים האמריקני ופעל בצוותי המשואים המיוחדים שלו (Navy Seals). מר בריית’ווייט שימש בממשלת ארצוא”ה בתפקיד שר חיל הים, ולפני כן שימש כשגר אמריקה לנורווגיה. לפני כן שימש בכוחות הפעילים והמילואים של חיל הים האמריקני ופרש בדרגת אדמירל חד-כוכב בשנת 2011. ההודעה הרשמית של Atom Computing בנושא מינויים אלו זמינה כאן.

Aliro Quantum הוסיפה את ד”ר אריק אוסטבי כמנהל מוצר ראשי שלהם. ד”ר אוסטבי יהיה אחראי לצוות ניהול המוצר ולקביעת אסטרטגיית מוצר ומסלולי פיתוח, תוך עבודה קרובה עם לקוחות ושותפים לכלול דרישות מוצר. בעברו האחרון שימש כסגן נשיא מוצרים ב-Rigetti Computing ולפני כן שימש כמנהל מוצר ברמות גבוהות בממשק הכמובן ב-Google לחישובים קוונטיים. לו יש גם ניסיון קודם בפיתוח ואסטרטגיה תאגידית ב-Ingram Micro וב-Google. הודעת עיתון מ-Aliro שמודיעה על הצטרפותו לחברה ניתנת למציאות כאן.

Qrypt המינתה את קן דיקסון וכריסטופר מורטי לעצת היועצים שלהם. מר דיקסון יש לו יותר מ-30 שנות ניסיון בתעשיית התקשורת ובנוסף הוא מכהן כמנכ”ל של Tillman FiberCo, חברה הפועלת לספק פתרונות רשת Fiber to the Premise (FTTP) ב-100%, ולפני כן שימש למעלה מ-27 שנה ב-Verizon בתפקידים ניהוליים מספריים. כיום הוא כמו כן הסגן נשיא המכון לטכנולוגיה גלובלית ולשינוי מערכות הענן ב-Cigna ואחראי לקידום שינוי טכנולוגי גלובלי בארגון. לפני כן שימש בתפקידים מגוונים בתחום הטכנולוגיה המידעיים ב-JP Morgan Chase, GE Capital וארגונים אחרים. שני האנשים מעורבים באופן רציני באבטחת מידע ויסייעו להציג לקהלי ה-IT שלהם את חשיבות ההגנה על נתונים דרך הצפנה ברמה קוונטית-בטוחה, ובכך יעזרו להוביל את משימת החברה הלאומית. הודעות עיתונות מ-Qrypt שמכריזות על הצטרפותו של מר דיקסון לעצת היועצים זמינות כאן, והודעה נוספת על הצטרפותו של מר מורטי זמינה כאן.

חברת Oxford Ionics הכינה את ד”ר דיפש פאטל לתפקיד דירקטור בלתי מבצעי. ד”ר פאטל שימש למעלה מ-25 שנה ב- Arm, והתפקיד האחרון שלו שם היה כנשיא מגבר נפח וכמו כן ככהן הטכנולוגי הראשון. הניסיון שלו בהתרחבות והתפשטות ארגונים טכניים בשלב החדשנות ועד האפשרות לשימוש נרחב מאוד, כמו גם המומחיות שלו בתכנון וייצור סיליקון, יהיו נכסים ל-Oxford Ionics כשהיא ממשיכה את התקדמותה. מידע אודות מינויו זמין במאמר באתר Silicon Canals כאן.

חברת QuEra Computing הודיעה על הצטרפותו של ד”ר תקויה קיטגאווה כנשיא. בשנה וחצי האחרונה, שימש כיועץ אסטרטגי ויועץ לחברה, מעניק להם ייעוץ בנושאי אסטרטגיה וניהול, וכעת הצטרף אליהם במשרה מלאה. לפני כן, שימש כיועץ אסטרטגי ויועץ בנושאים שונים בחברה וניהל מעל 700 אנשים ברחבי העולם ב-Rakuten Institute of Technology בתפקידי אם-גבר, ראש מחלקת הנתונים ומנהל גלובלי. ד”ר קיטגאווה כשלם תואר דוקטור בפיזיקה תיאורטית מאוניברסיטת הרווארד ולימד קורסים ונתן הרצאות אורח על מערכות ביניים מוצקות באטומים קרים ועל פאזות ותופעות טופולוגיות. פוסט ב-LinkedIn מציין את המינוי שלו בחברת QuEra וניתן לראות אותו כאן.

Never miss breaking news – sign up now to be notified!

Leave a Reply

Trending

%d bloggers like this: