מחקרי Wolfram היא חברה פרטית בת 36 שנה שמספקת מגוון מוצרי תוכנה טכניים. המוצר המוביל שלה הוא בשם Mathematica, הוא מערכת תוכנה עם ספריות ויכולות מובנות למגוון רחב של תחומים בחישוב טכני, כולל רשתות עצבים, למידת מכונה, עיבוד תמונה, גיאומטריה, מדעי הנתונים, המחשבה הרב-ממדית ועוד. הם החלו לאחזק מוצרים לשוק החישוב הקוונטי לאחרונה ויצרו מסגרת חישובים קוונטיים שמספקת אינטראקציה ישירה עם מגוון פלטפורמות קוונטיות שונות.

כעת, הם מספקים תמיכה ליכולות החישוב הקוונטי של QuEra ישית לתוך סביבת Mathematica. המשתמשים יכולים ליצור ולהריץ אלגוריתמים קוונטיים ממומנים לפלטפורמת החישוב הקוונטי האנלוגית של QuEra ולשלוח אותם לביצוע במעבד הקוונטי Aquila של QuEra דרך Amazon Braket. היכולת הזו מיועדת לקהל רחב של משתמשי Mathematica, כולל מורים, סטודנטים, חוקרים, מדענים, מהנדסים, מדעני נתונים ונותני ייעוץ פיננסי.

הגישו הודעת עיתון עם מידע נוסף אודות השמירה החדשה של QuEra ב-Mathematica כאן. בנוסף, פוסט בלוג המראה דוגמה לאיך ניתן להשתמש בזה ניתן למצוא כאן. החברות מארחות סדנה ב-2 באוקטובר כדי להדגיש כיצד ניתן להשתמש ביכולת זו. דף הרישום עם פרטים נוספים נמצא כאן.

Never miss breaking news – sign up now to be notified!

Leave a Reply

Trending

%d