שיתוף פעולה בין EPB, Qubitekk ו-Aliro Quantum הודיע כי הרשת הקוונטית של EPB המופעלת על ידי Qubitekk כעת זמינה ללקוחות וכוללת אפשרות להגדרה באמצעות תוכנה לצורך הגיוניות. הרשת בתור שירות כמו-שירות כוללת 216 פייברים אופטיים מנוהלים עם יכולת לחבר 10 נקודות קוונטיות מאוחרות במרכז צ’טנוגה, כפי שמוצג בתרשים למעלה. ניתן גם להשתמש ברשת אופטית פייבר אופטית באורך 9000 מייל הנמצאת באזור המטרופוליטי של צ’טנוגה לשם התרחבות נוספת. כיום מיועדת לשימוש לכל ארגונים, התעשייתיים ולא מסחריים כאחד, על מנת לבחון אפליקציות, לפתח מוצרים חדשים, לוודא ביצועי הציוד ולנסחח דרך להשתמש בטכנולוגיה קוונטית.

לקוחות יכולים להשתמש ברכיבי חומרה כמו מקורות פוטונים, מגדיפיים לפוטונים ועוד, הנגישים מצד שותפי רשת הקוונטים של EPB, או להביא את החומרה שלהם. מאפיין מרכזי הוא הזמינות של תוכנת AliroNetTM מבית Aliro Quantum, המצויה עם ממשק משתמש גרפי להגדרה ושליטה בפעולות הרשת. שותפי הרשת טוענים כי ההגמילות שהם מספקים היא תכונה חשובה שאינה זמינה כיום ברשתות קוונטיות אחרות.

לקבלת מידע נוסף אודות הרשת הזו, ניתן למצוא הודעת עיתון המכריזה על פרטים אחרונים (כאן), וידאו ב-YouTube המראה כיצד אפשר לשלוט ברשת באמצעות AliroNet (כאן), וגם סרטון פרסומתי ב-YouTube (כאן). בנוסף, ניתן לבקר בדף האינטרנט של הרשת הנמצא (כאן) כדי לקבל פרטים נוספים אודות הרשת ולבקש מידע על מחירים.

Never miss breaking news – sign up now to be notified!

Leave a Reply

Trending

%d bloggers like this: